SCIA Engineer taniej o VAT!

Z przyjemnością informujemy o naszej listopadowej promocji. Tylko do końca miesiąca licencję oprogramowania SCIA Engineer możesz kupić taniej o VAT! Dodatkowo każda osoba, która zdecyduje się w tym miesiącu na zakup programu, otrzyma bezpłatne szkolenie.

SCIA Engineer to zintegrowany system do projektowania konstrukcji, w tym modelowania 3D, zaawansowanej analizy wielomateriałowej oraz wykonania skomplikowanych obliczeń.  Pozwala na tworzenie nawet najbardziej zaawansowanych obiektów, pozostając – za sprawą intuicyjnego interfejsu – narzędziem prostym w obsłudze.

Skorzystaj z wyjątkowej okazji i kup oprogramowanie SCIA Engineer taniej o VAT!

Promocja trwa do: 30.11.2019 lub do wyczerpania licencji objętych promocją.

 

Zapytaj o ofertę

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Chcesz poznać jej szczegóły? Skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie.

Zaznacz wszystko
Wyrażam zgodę na kontakt telefoniczny przedstawicieli Grupy TM SYS w celu przedstawienia oferty lub marketingu.
Wyrażam zgodę na kontakt mailowy przedstawicieli Grupy TM SYS w celu przedstawienia oferty lub marketingu.
(opcjonalnie) Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera w celu przekazania informacji dotyczących naszych produktów i usług oraz o nowych wydarzeniach.

Administratorem moich danych jest Grupa TMSYS reprezentowana przez Spółkę̨ TM SYS Sp. z o. o. z siedzibą w Krakowie 31-574, ul. Ciepłownicza 23.
Podanie przeze mnie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Odbiorcami danych są podmioty wchodzące w skład Grupy TM SYS oraz podmioty przetwarzające w imieniu Administratora. Mam prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą̨ przetwarzane do odwołania mojej zgody, a po takim odwołaniu, przez okres przedawnienia roszczeń przysługujących Administratorowi danych i w stosunku do niego. Mam prawo żądania od Administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawa do przenoszenia danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
W przypadku pytań dotyczących przetwarzania danych osobowych mam prawo do kontaktu z Inspektorem Ochrony Danych pod adresem ul. Ciepłownicza 23, 31-574 Kraków lub email: IODO@tmsys.pl
Więcej informacji mogę znaleźć w Polityce prywatności - TUTAJ.
0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *