We wrześniu obniżamy ceny!

Wychodząc naprzeciw wszystkim niezdecydowanym obniżamy cenę za wieczystą licencję oprogramowania SCIA Engineer. Decydując się na jej zakup we wrześniu otrzymasz 20% rabatu oraz darmowy upgrade do wersji SCIA Engineer 20, który pojawi się już niebawem…

SCIA Engineer jest zintegrowanym narzędziem do analizy wielomateriałowej konstrukcji i projektowania wszystkich rodzajów obiektów budowlanych. Oprogramowanie wyposażono w funkcje umożliwiające tworzenie projektów: biurowców, budynków przemysłowych i mostów – wszystko w łatwym w obsłudze środowisku!

 

Finansowanie

 

Jeśli przed decyzją o zakupie powstrzymuje Cię myśl o kosztach, wychodzimy temu naprzeciw. Istnieje bowiem możliwość zakupu na raty 0% lub leasingu.

 

Zadzwoń lub napisz do nas i zapytaj o szczegóły!

Administratorem moich danych jest Grupa TMSYS reprezentowana przez Spółkę̨ TM SYS Sp. z o. o. z siedzibą w Krakowie 31-574, ul. Ciepłownicza 23.
Podanie przeze mnie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Odbiorcami danych są podmioty wchodzące w skład Grupy TM SYS oraz podmioty przetwarzające w imieniu Administratora. Mam prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą̨ przetwarzane do odwołania mojej zgody, a po takim odwołaniu, przez okres przedawnienia roszczeń przysługujących Administratorowi danych i w stosunku do niego. Mam prawo żądania od Administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawa do przenoszenia danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
W przypadku pytań dotyczących przetwarzania danych osobowych mam prawo do kontaktu z Inspektorem Ochrony Danych pod adresem ul. Ciepłownicza 23, 31-574 Kraków lub email: IODO@tmsys.pl
Więcej informacji mogę znaleźć w Polityce prywatności - TUTAJ.

 

 

0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *