Wszystkie pakiety SCIA Engineer 40% taniej!!

Wybierz pakiet, który spełni Twoje projektowe oczekiwania, a my przyznamy Ci 40% rabatu na wybrany pakiet!

Wybierz SCIA Concept jeśli…

Zajmujesz się konstrukcjami stalowymi, żelbetowymi lub wykorzystujesz inne materiały w swojej pracy. W programie płyty i belki (proste lub zakrzywione) tworzą model 3D konstrukcji budowany z pomocą siatki osi konstrukcyjnych, szablonów konstrukcji, importowanych rysunków lub bezpośrednio wprowadzonych elementów.

 

Wybierz SCIA Professional, jeśli…

Jesteś doświadczonym projektantem konstrukcji. Z pakietem Professional zyskasz dodatkowe funkcje związane z modelowaniem: zmienne przekroje (kształty, materiały) oraz modelowanie parametryczne za pomocą danych wejściowych (geometria, obciążenie).

 

Wybierz SCIA Expert, jeśli…

Wersja Expert rozszerza pakiet Professional i przyciąga nawet najbardziej wymagających użytkowników. Główne funkcje tego pakietu to rozszerzone modelowanie obciążenia ruchomego i obciążenia od pociągu, a także zaawansowane fazy budowy (obliczenia na zdeformowanej konstrukcji).

MODUŁY W SCIA ENGINEER – PORÓWNANIE

Tutaj znajdziesz porównanie modułówkliknij tu 

 

Spiesz się! Promocja limitowana czasowo!
Wypełnij formularz, aby otrzymać ofertę

Administratorem moich danych jest Grupa TMSYS reprezentowana przez Spółkę̨ TM SYS Sp. z o. o. z siedzibą w Krakowie 31-574, ul. Ciepłownicza 23.
Podanie przeze mnie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Odbiorcami danych są podmioty wchodzące w skład Grupy TM SYS oraz podmioty przetwarzające w imieniu Administratora. Mam prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą̨ przetwarzane do odwołania mojej zgody, a po takim odwołaniu, przez okres przedawnienia roszczeń przysługujących Administratorowi danych i w stosunku do niego. Mam prawo żądania od Administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawa do przenoszenia danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
W przypadku pytań dotyczących przetwarzania danych osobowych mam prawo do kontaktu z Inspektorem Ochrony Danych pod adresem ul. Ciepłownicza 23, 31-574 Kraków lub email: IODO@tmsys.pl
Więcej informacji mogę znaleźć w Polityce prywatności - TUTAJ.

 

0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *