SCIA Engineer – Tekla Structural Designer

GŁÓWNE ZALETY SCIA ENGINEER

WSZECHSTRONNA, ELASTYCZNA I ZAAWANSOWANA ANALIZA

Potężne oprogramowanie do modelowania 3D, które umożliwia modelowanie, wizualizację i analizę różnych konstrukcji, materiałów i obciążeń — szybko, łatwo i dokładnie.

Cały proces projektowania — modelowanie, analiza, zgodność z normami, optymalizacja i raportowanie — jest dostępny w jednym modelu w tym samym środowisku użytkownika.

ZWIĘKSZENIE WYDAJNOŚCI

Logiczny interfejs użytkownika, intuicyjny przepływ pracy, najnowocześniejsze technologie i potężne narzędzia, takie jak generatory obciążenia, automatyczne udoskonalanie siatki MES, aktualizacja raportów jednym kliknięciem, sprawiają, że praca w SCIA Engineer jest szybsza, płynniejsza i bardziej efektywna.

KONTROLA MODELU

SCIA Engineer zapewnia pełną kontrolę nad wszystkimi danymi w małych i dużych modelach, umożliwia projektowanie konstrukcji zgodnie z międzynarodowymi normami, z jasno udokumentowanymi etapami projektowania. Raport można dostosować do oczekiwań i wymagań Twoich klientów.

LEPSZA WSPÓŁPRACA W ZAKRESIE BIM

SCIA Engineer współpracuje z oprogramowaniem BIM używanym przez architektów, inżynierów i wykonawców. Dwukierunkowe połączenia z Tekla Structures, Revit i Allplan, a także Open BIM i unikalny BIM Toolbox sprawiają, że współpraca jest łatwa i bardzo efektywna.

WSPARCIE TECHNICZNE

Lokalne wsparcie techniczne jest zapewniane przez specjalistów z doświadczeniem w zakresie inżynierii strukturalnej, którzy znają oprogramowanie i wiedzą, jak zastosować swoją wiedzę. Pozwoli to przyspieszyć pracę i odpowiedzieć na wszelkie pytania dotyczące konkretnego modelu.

GOLDEN QUESTIONS

Czy pracujesz nad międzynarodowymi projektami?
  • Program Tekla Structural Designer zawiera normy tylko dla 4 krajów.
Czy projektujesz konstrukcje żelbetowe?
  • Structural Designer zapewnia rozwiązania tylko dla prostych budynków. SCIA Engineer jest odpowiedni do praktycznie każdego projektu, umożliwia analizę elementów o dowolnym przekroju (słupy), płyty żebrowane, … SCIA Engineer obsługuje 20 krajowych załączników do Eurokodów. Użytkownik uzyska przejrzyste dane wyjściowe podsumowane w pełni edytowalnym raporcie.
Czy masz klientów, którzy pracują ze stalą formowaną na zimno? Jak sobie z tym radzisz?
  • Structural Designer nie obsługuje stali walcowanej na zimno. SCIA Engineer oferuje szczegółowe sprawdzenia (w tym wyboczenia) dla dowolnego niestandardowego przekroju, nie tylko typowych przekrojów.
Czy projektujesz budynki przemysłowe? Czy jesteś proszony o zaoferowanie podłóg z betonu zbrojonego włóknami?
  • Struktural Designer nie posiada narzędzi do projektowania betonu zbrojonego włóknami. SCIA Engineer przedstawia pierwsze na rynku zintegrowane rozwiązanie dla betonu zbrojonego włóknami.
Formularz kontaktowy