Targi BUDMA 2020 już za nami!

Tegoroczne największe targi budowlane w tej części Europy przeszły już do historii. Emocje po niesamowitych, energetycznych czterech dniach spędzonych na Międzynarodowych Targach Budownictwa i Architektury BUDMA 2020 już powoli opadają, przyszedł czas na krótkie podsumowanie.

Na naszym stoisku prezentowaliśmy zintegrowany system do projektowania konstrukcji, modelowania 3D oraz analizy wielomateriałowej – SCIA Engineer. Chcielibyśmy podziękować, za ogromne zainteresowanie naszym rozwiązaniem. Liczne spotkania, rozmowy oraz pozytywne opinie użytkowników są dla nas ogromnie ważne. Konsekwentnie od wielu lat promujemy technologię BIM i z przyjemnością obserwujemy, że każdego roku zainteresowanie tym tematem jest większe.

Targi BUDMA to doskonałe miejsce do promocji swoich produktów, ale także do wymiany doświadczeń, poznania najnowszych trendów budowlanych, a także do nawiązania trwałych relacji biznesowych. Możliwość uczestnictwa w takim wydarzeniu oraz współtworzenia tej niezwykłej atmosfery jest dla nas każdego roku wyjątkowym doświadczeniem.

Wszystkich, którzy nie mieli okazji skorzystać z prezentacji rozwiązania SCIA Engineer podczas targów BUDMA zapraszamy do pobrania bezpłatnej wersji demonstracyjnej narzędzia i samodzielnego przetestowania. W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu, nasi specjaliści chętnie objaśnią działanie narzędzia.

SCIA Engineer

http://www.scia.com.pl/wersja-demo/

Formularz kontaktowy